Ministerstwo Sportu i Turystyki Wystartował team100! - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej
W grze o rozwój aktywności fizycznej społeczeństwa i sukcesy polskich sportowców.W drodze po Polskę przyjazną turystom.

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Wystartował team100!

Program team100 powstał z inicjatywy Ministra Sportu i Turystyki oraz dzięki Fundatorom Polskiej Fundacji Narodowej we współpracy z Instytutem Sportu. To bezpośrednie wsparcie dla stu utalentowanych zawodników. Zapraszamy do galerii zdjęć!

Wczoraj odbyła się uroczysta inauguracja Programu team100 z udziałem Premier RP Beata Szydło, Wicepremierem, Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotrem Glińskim, Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką oraz Prezesem Polskiej Fundacji Narodowej Cezarym Andrzejem Jurkiewiczem oraz Dyrektorem Instytutu Sportu Urszulą Włodarczyk. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia! 

 

Lista beneficjentów.

1. Śmiłowski Paweł
Badminton
UKS Hubal Białystok

2. Świerczyńska Magdalena
Badminton
UKS Baranowo


 

3. Mitoraj Kinga
Biathlon
BKS WP Kościelisko

4. Żuk Kamila 
Biathlon
MKS Duszniki Zdrój


 

5. Borowska Anna
Judo
KS Kejza Team

6. Kowalczyk Julia
Judo
KS Polonia Rybnik


 

7. Kuczera Piotr
Judo
KS Kejza Team

8. Ozimek Jakub
Judo
AZS AWF Warszawa


 

9. Pacut Beata
Judo
GKS Czarni Bytom

10. Brzeziński Jakub
Kajakarstwo-slalom
AZS AWF Kraków


 

11. Sandera Wiktor
Kajakarstwo-slalom
Start Nowy Sącz

12. Sztuba Kacper
Kajakarstwo-slalom
AZS AWF Kraków


 

13. Zwolińska Klaudia
Kajakarstwo-slalom
KS Start Nowy Sącz

14. Bródka Jakub
Kajakarstwo-sprint
KS Warta Poznań


 

15. Dziurla Dawid
Kajakarstwo-sprint
KS Warta Poznań

16. Hołdak Marcel
Kajakarstwo-sprint
KKS Nowa Sól


 

17. Iskrzycka Justyna
Kajakarstwo-sprint
AZS AWF Katowice

18. Kaczmarek Paweł
Kajakarstwo-sprint
AZS AWF Gorzów Wlkp.


 

19. Kitewski Aleksander
Kajakarstwo-sprint
Zawisza Bydgoszcz

20. Korsak Przemysław
Kajakarstwo-sprint
G'Power Gorzów Wlkp.


 

21. Kowalski Patryk
Kajakarstwo-sprint
Orzeł Wałcz

22. Lis Julia
Kajakarstwo-sprint
AZS AWF Poznań


 

23. Paszek Paulina
Kajakarstwo-sprint
AZS AWF Katowice

24. Puławska Anna
Kajakarstwo-sprint
AZS AWF Gorzów Wlkp.


 

25. Śliwiński Arsen
Kajakarstwo-sprint
WKK Warszawa

26. Wiśniewski Alan
Kajakarstwo-sprint
KS Warta Poznań


 

27. Włodarczyk Dominika
Kajakarstwo-sprint
Zawisza Bydgoszcz

28. Czubak Dawid
Kolarstwo
Voster Uniwheels Team


 

29. Kaczkowska Justyna
Kolarstwo
UKKS Imielin Team

30. Krawczyk Szymon
Kolarstwo
KTK Kalisz


 

31. Pikulik Daria
Kolarstwo
BCM Nowatex Ziemia Darłowska

32. Płosaj Nikol
Kolarstwo
UKS Limaro Kórnik


 

33. Rajkowski Patryk
Kolarstwo
UKS Limaro Kórnik

34. Różyńska Nikola
Kolarstwo
Stal Grudziądz


 

35. Rudyk Mateusz
Kolarstwo
Stal Grudziądz

36. Sajnok Szymon
Kolarstwo
Attaque Team Gusto


 

37. Skalniak Agnieszka
Kolarstwo
Astana Women`s Team

38. Staniszewski Daniel
Kolarstwo
Verva Active Jet Team


 

39. Andrejczyk Maria
Lekka atletyka
LUKS Hańcza Suwałki

40. Bukowiecki Konrad
Lekka atletyka
PKS Gwardia Szczytno


 

41. Dobek Patryk
Lekka atletyka
SKLA Sopot

42. Ennaoui Sofia
Lekka atletyka
MKL Szczecin


 

43. Janowicz Adrianna
Lekka atletyka
MKS Baszta Szamotuły

44. Kopron Malwina
Lekka atletyka
AZS UMCS Lublin


 

45. Maruszewska Klaudia
Lekka atletyka
LKS Jantar Ustka

46. Mazur Szymon
Lekka atletyka
MKS MOS Płomień Sosnowiec


 

47. Mrzygłód Cyprian
Lekka atletyka
AZS AWFiS Gdańsk

48. Oleszczuk Kacper
Lekka atletyka
KS Polonia Pasłęk


 

49. Siciarz Klaudia
Lekka atletyka
AZS AWF Kraków

50. Smosarski Dominik
Lekka atletyka
PKS Gwardia Szczytno


 

51. Stachnik Oskar
Lekka atletyka
ULKS Uczniak Szprotawa

52. Stój Bartłomiej
Lekka atletyka
AZS KU Politechniki Opolskiej


 

53. Swoboda Ewa
Lekka atletyka
AZS AWF Katowice

54. Zyzańska Sylwia
Łucznictwo
LKS Łucznik Żywiec


 

55. Kaliszek Natalia
Łyżwiarstwo figurowe
MKS Axel Toruń

56. Czyszczoń Magdalena
Łyżwiarstwo szybkie
AZS AWF Katowice


 

57. Maliszewska Natalia
Łyżwiarstwo szybkie
Juvenia Białystok

58. Ziomek Kaja
Łyżwiarstwo szybkie
Cuprum Lubin


 

59. Bury Dominik
Narciarstwo klasyczne
MKS Istebna

60. Wąsek Paweł
Narciarstwo klasyczne
WSS Wisła 


 

61. Dominiak Natalia
Pięciobój nowoczesny
ZKS Drzonków

62. Kusto Rafał
Pływanie
Orkan Lubań


 

63. Skierka Jakub
Pływanie
UKS Trops Kartuzy

64. Stokowski Kacper
Pływanie
UKS G8 Bielany W-wa


 

65. Sztandera Dominika
Pływanie
MKS Juvenia Wrocław

66. Świtkowski Jan
Pływanie
AZS UMCS Lublin


 

67. Karolak Magdalena
Podnoszenie ciężarów
KKS Włókniarz Konstantynów

68. Chmielewski Wojciech
Saneczkarstwo lodowe
MKS Karkonosze


 

69. Skrzek Kaja
Skoki do wody
Stal Rzeszów

70. Breś Klaudia
Strzelectwo sportowe
Zawisza Bydgoszcz


 

71. Tomala Joanna
Strzelectwo sportowe
Flota Gdynia

72. Bielec Maciej
Szermierka
Szpada Wrocław


 

73. Chrzanowska Julia 
Szermierka
KU AZS UAM Poznań

74. Chrzanowska Marika 
Szermierka
KU AZS UAM Poznań


 

75. Rządkowski Andrzej 
Szermierka
KS Wrocławianie

76. Walczyk Julia 
Szermierka
KU AZS UAM Poznań


 

77. Zamachowska Aleksandra 
Szermierka
KKS Kraków 

78. Adamkiewicz Patrycja 
Taekwondo
AZS AWF Warszawa


 

79. Hołubowicz Karol 
Taekwondo
AZS AWF Warszawa

80. Kowalczuk Aleksandra 
Taekwondo
AZS OŚ Poznań


 

81. Robak Karol 
Taekwondo
AZS OŚ Poznań

82. Bugajska Sara
Wioślarstwo
AZS AWF Kraków


 

83. Dominiczak Jakub
Wioślarstwo
LOTTO Bydgostia

84. Grzella Paulina
Wioślarstwo
BKW Bydgoszcz


 

85. Kraska Mateusz
Wioślarstwo
Zawisza Bydgoszcz

86. Lemańczuk Krystyna
Wioślarstwo
AZS AWF Warszawa


 

87. Pawłowski Marcin
Wioślarstwo
LOTTO Bydgostia

88. Przekopski Patryk
Wioślarstwo
AZS UMK Energa Toruń


 

89. Wierzbowska Maria
Wioślarstwo
AZS AWF Kraków

90. Wojtarowicz Barbara
Wioślarstwo
AZS AWF Kraków


 

91. Zillmann Katarzyna
Wioślarstwo
AZS UMK Energa Toruń

92. Bernatek Mateusz 
Zapasy
AKS Piotrków Tryb.


 

93. Ciunek Ewelina 
Zapasy
Orzeł Namysłow

94. Kościółek Kamil 
Zapasy
Stal Rzeszów


 

95. Kurniczak Gerard 
Zapasy
KS Sobieski Poznań

96. Mądrowska Katarzyna 
Zapasy
Feniks Pesta Stargard


 

97. Ołenczyn Patryk 
Zapasy
Dąb Brzeźnica

98. Pacurkowski Roman 
Zapasy
AZS AWF Warszawa


 

99. Sadowik Krzysztof 
Zapasy
Śląsk Milicz

100. Szynkowska Dominika 
Zapasy
WLKS Siedlce

 

do góry