Ministerstwo Sportu i Turystyki Konferencja pn. „Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi” - Przeciwdziałanie korupcji w sporcie -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej
W grze o rozwój aktywności fizycznej społeczeństwa i sukcesy polskich sportowców.W drodze po Polskę przyjazną turystom.

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Przeciwdziałanie korupcji w sporcie

Konferencja pn. „Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi”

Weź udział w wydarzeniu! Wypełnij formularz rejestracyjny

Ministerstwo Sportu i Turystyki organizuje międzynarodową konferencję naukową pn. „Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi”, która odbędzie się 17 listopada 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1.

Konferencja dotyczy zagadnień związanych z przeciwdziałaniem i zwalczaniem zjawiska manipulowania zawodami sportowymi, zwłaszcza w powiązaniu z udziałem w zakładach wzajemnych dotyczących zawodów sportowych.

Celem konferencji jest podnoszenie świadomości środowiska sportowego na temat zjawiska korupcji w sporcie, przede wszystkim w zakresie manipulowania zawodami sportowymi oraz negatywnego wpływu przypadków manipulowania zawodami sportowymi na wizerunek sportu.

Zagadnienia te zostaną omówione i pogłębione między innymi przez ekspertów Rady Europy oraz francuskiej agencji ARJEL, nadzorującej zakłady bukmacherskie, przedstawicieli Policji, Ministerstwa Finansów, a także specjalistów reprezentujących Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Osoby zarejestrowane na konferencję otrzymają potwierdzenie uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

do góry