Ministerstwo Sportu i Turystyki Poradnik innowacyjności w turystyce - Fundusze Europejskie -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Fundusze Europejskie

19.05.2016

Poradnik innowacyjności w turystyce

Uprzejmie informujemy, że Forum Turystyki Regionów udostępniło „PORADNIK INNOWACYJNOŚCI W TURYSTCE dla przygotowujących oraz oceniających projekty innowacyjne i proinnowacyjne z zakresu turystyki”, opracowany w ramach zadania publicznego, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą „Nauka praktyce, praktyka nauce – konsolidacja potencjału”. Opracowanie ma jeszcze charakter roboczy, ale z uwagi na aktualność tematu zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego treścią i wykorzystywania w praktyce, w tym również  przy przygotowywaniu projektów współfinansowanych ze środków UE w perspektywie finansowej 2014-2020.

Zachęcamy również do przesyłania swoich sugestii oraz opisów dobrych praktyk, które mogą stanowić uzupełnienie zamieszczonego materiału oraz być pomocne dla osób przygotowujących wnioski innowacyjne w zakresie sektora turystyki.

Wszelkie propozycje prosimy kierować do koordynatora projektu - Marka Migdala, prezesa Forum Turystyki Regionów na adres: prezes@forumturystyki.pl  

 

 

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry