Ministerstwo Sportu i Turystyki Gremium Ekspertów Turystyki – rejestracja - Kierunki rozwoju turystyki -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Kierunki rozwoju turystyki

Gremium Ekspertów Turystyki – rejestracja

W dniach 7-9 grudnia 2016 roku w Poznaniu odbędzie się VIII Gremium Ekspertów Turystyki. Tematem głównym tegorocznej edycji jest „Innowacyjność i konkurencyjność turystyki w Polsce".

Gremium to forum przepływu myśli i poglądów oraz miejsce spotkań czołowych osób i środowisk, działających na rzecz rozwoju turystyki w Polsce. W trakcie trzydniowego spotkania oprócz konferencji o charakterze naukowo-branżowym, odbędzie się szereg warsztatów szkoleniowych i dyskusyjnych, a także cykl  ciekawych studiów przypadków, podczas których zostaną poruszone kluczowe zagadnienia polskiej turystyki.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli wszystkich środowisk działających w obszarze turystyki: przedsiębiorców, pracowników naukowych, przedstawicieli administracji oraz branży i organizacji turystycznych.

Organizatorem Gremium jest Forum Turystyki Regionów ze Szczecina, a organizatorem merytorycznym Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Gospodarzem wydarzenia jest Miasto Poznań i Województwo Wielkopolskie.

Szczegółowe informacje wraz z programem merytorycznym oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.gremium.forumturystyki.pl.

Zachęcamy do udziału.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry