Ministerstwo Sportu i Turystyki Trwa nabór do projektu „Polskie Marki Turystyczne” - Polskie Marki Turystyczne -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Polskie Marki Turystyczne

Trwa nabór do projektu „Polskie Marki Turystyczne”

Zgłoszenia on-line do 28 lutego 2019 r.

Ideą projektu jest stworzenie katalogu najbardziej atrakcyjnych polskich regionów i szlaków turystycznych, które będą profesjonalnie zarządzane i promowane. Zarządcy tych terytorialnych marek turystycznych otrzymają wsparcie o charakterze doradczo-eksperckim, a także, na dalszym etapie, pomoc w przygotowywaniu i pozycjonowaniu wysokiej jakości materiałów promocyjnych.

Na stronie www.polskiemarkiturystyczne.gov.pl zostały zamieszczone szczegółowe informacje o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy. Zapisy będą przyjmowane w trybie on-line do 28 lutego br.

Przypominamy, że do udziału w projekcie „Polskie Marki Turystyczne” mogą aplikować zarejestrowane w Polsce organizacje, samorządy terytorialne i gospodarcze, instytucje, spółki, fundacje, stowarzyszenia, przedsiębiorcy prywatni, organizatorzy turystyki oraz inne jednostki, których jednym z celów lub zadań statutowych jest promocja turystyki.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z nowym wiodącym projektem strategicznym MSiT, zapraszamy do skorzystania z informacji zawartych na stronie www.polskiemarkiturystyczne.gov.pl.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry