Ministerstwo Sportu i Turystyki Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. Zapraszamy partnerów. TERMIN PRZEDŁUŻONY! - Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. Zapraszamy partnerów. TERMIN PRZEDŁUŻONY!

Z uwagi na duże zainteresowanie akcją i na Państwa prośbę, przedłużamy termin składania ofert do dnia 5 sierpnia br.

Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowuje pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. Rozpoczynamy rekrutację partnerów Akcji.

Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem Akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

Kto może wziąć udział w akcji:

- obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),

- obiekty gastronomiczne (restauracje),

- muzea, skanseny, obiekty kultury,

- obiekty sportowo-rekreacyjne

- przewoźnicy,

- usługodawcy turystyczni.

Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie MSiT w połowie sierpnia br. Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin (do pobrania poniżej) i przekazać ofertę promocyjną na adres kontakt@polskazobaczwiecej.pl do 5 sierpnia 2016 r.

Promocja akcji będzie prowadzona od II poł. sierpnia br. na witrynach internetowych i profilach mediów społecznościowych Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej oraz w innych mediach.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 24 43 181.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Do pobrania:

- Regulamin Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

- Załącznik do Regulaminu

do góry