Ministerstwo Sportu i Turystyki Do 26 sierpnia przedsiębiorcy mogą się zgłaszać do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Do 26 sierpnia przedsiębiorcy mogą się zgłaszać do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Trwa rekrutacja do piątej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zarejestruj się już teraz!

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych do udziału w piątej edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacje oraz regulamin, instruktaż zgłaszania ofert i lista profitów, wynikających z przystąpienia do akcji.

Głównym beneficjentem „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest branża turystyczna i okołoturystyczna. Dla partnerów wydarzenia, to doskonała okazja do pozyskania nowych klientów. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w telewizji, Internecie i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino, autobusach Polonus). Przy okazji tej edycji Polska Organizacja Turystyczna planuje zwiększyć budżet na promocję tego projektu.

Rejestracja zakończy się 26 sierpnia. Sprzedaż ofert ruszy 19 września, a finał akcji zaplanowano na weekend od 5 do 7 października.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Takie działanie wpływa na pobudzanie krajowego ruchu turystycznego.

W ostatniej wiosennej edycji partnerami akcji zostało 661 podmiotów, które zaangażowały się w kampanię i zaoferowały swoje produkty oraz usługi w obniżonych o 50 proc. cenach. Z inicjatywy skorzystało ponad 132 tys. Polaków.

–  Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” z każdą odsłoną przynosi coraz więcej korzyści. A to wszystko dzięki i dla przedsiębiorców. W poprzedniej - czwartej edycji było ich blisko 20% więcej. Cieszę się, że coraz większa liczba partnerów ma świadomość, że występując wspólnie mogą zyskać wyraźnie więcej. Gorąco zachęcam wszystkich restauratorów, gestorów bazy turystycznej, instytucje kultury, przewoźników, wypożyczalnie sprzętu sportowego czy organizatorów imprez do udziału w „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. To dla państwa firm szansa, by zaprezentować swoje najlepsze atuty i przekonać turystów do powrotu w innym terminie – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

W przeprowadzonym na zlecenie POT badaniu podczas czwartej edycji akcji, aż 96 proc. partnerów wskazało, że widzi korzyści płynące z udziału w akcji, a 90 proc. zadeklarowało udział w kolejnych edycjach.

 

 

  • Infografika - jak zostać partnerem akcji?
    Do 26 sierpnia przedsiębiorcy mogą się zgłaszać do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”
  • Grafika zapowiadająca akcję - kobieta i mężczyzna pakują bagaże do samochodu.
do góry