Ministerstwo Sportu i Turystyki Regiony Turystyczne Na Styku Kultur - Rynek turystyczny -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Rynek turystyczny

Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

Jubileuszowa, 25. edycja imprezy

W dniach 22-24 marca br. odbyła się Jubileuszowa, 25. edycja Targów „Regiony Turystyczne na Styku Kultur”. Impreza została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ceremonii otwarcia oraz w panelach dyskusyjnych uczestniczyła p. Ewa Pawlak-Lewandowska, Dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Podczas konferencji „Kwaterodawca to też przedsiębiorca” p. Dyrektor zaprezentowała projekty Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej: „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” oraz „Polskie Marki Turystyczne”, a także przekazała informacje na temat działań Departamentu w zakresie wsparcia agroturystyki. Konferencja została zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Targi stwarzają dobrą okazję do sprzedaży produktów i usług, wymiany doświadczeń oraz spotkań przedsiębiorców z indywidualnymi klientami. Organizatorzy tegorocznej edycji przygotowali dla odwiedzających bogaty program wydarzeń, w którym można było zobaczyć m.in. występy artystyczne, pokazy i konkursy oraz uczestniczyć w spotkaniach z podróżnikami.

Krajem partnerskim Targów była Ukraina. Podczas wydarzenia obecna była ukraińska delegacja, która uczestniczyła 21 marca w posiedzeniu grupy roboczej ds. turystyki w siedzibie MSiT.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry