Ministerstwo Sportu i Turystyki Informacja o niewypłacalności Agencji Turystycznej ZAWADZKIE Sp. z o.o. - Dla klientów biur podróży -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Dla klientów biur podróży

01.09.2015

Informacja o niewypłacalności Agencji Turystycznej ZAWADZKIE Sp. z o.o.

1 września 2015 r. właściciel Agencji Turystycznej ZAWADZKIE Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Reymonta 9, wpisanej do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego pod numerem 130, poinformował Marszałka Województwa Opolskiego, że nie jest w stanie wywiązać się z umów o świadczenie usług turystycznych zawartych z klientami Agencji.

Klienci biura mogą uzyskać informacje pod numerami telefonów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Departamencie Kultury, Sportu i Turystyki w Opolu:

tel. +48 77 44 29 330, tel. kom. +48 785 320 494 i +48 603 809 922.

Więcej informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=199&idd=8486.

Wszelkie szczegółowe informacje dla klientów Agencji Turystycznej ZAWADZKIE Sp. z o.o. będą udostępniane na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Uprzejmie prosimy o śledzenie komunikatów pojawiających się na stronie internetowej  www.opolskie.pl.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry